Data 05-02-2018

UWAGA

Poziadamy do wydania pokojowe jonizatory oraz filtry powietrza. Zainteresowanych lokatorów zapraszamy do biura Euro-House ul. Konsularna 1.

 

 

Data 25-11-2016

UWAGA NAJEMCY !

 

    W okresie zimowym istnieje możliwość przechowania rowerów w zamkniętym pomieszczeniu na ul. Sandomierskiej 4 w Opolu. Usługa ta jest nieodpłatna dla Najemców lokali Euro-House z ul. Konsularnej 1 i Sandomierskiej 4. Składowanie rowerów jest możliwe tylko w momencie gdy Pracownik firmy znajduje się w budynku na ul. Sandomierskiej 4. Dowóz roweru na miejsce przechowania dokonuje sam zainteresowany. W razie potrzeby powrót na ul. Konsularną 1 czasami jest możliwy samochodem biura, wymaga to uzgodnienia z Managerem tel 506-13-15-81 (w godz 9.00 do 14:00). Nie ma możliwości codziennego wydawania rowerów. Odebranie roweru również należy uzgodnić (w dowolnym terminie wiosennym).

   Rower do przechowania należy oznaczyć zawieszką zawierającą: Imię, Nazwisko nr telefonów kontaktowych, nr wynajmowanego lokalu + ulica.

   W przypadku rozwiązania umowy najmu, rower należy odebrać najpóźniej w dniu zdania lokalu. Przedmioty pozostawione w przechowalni po terminie rozwiązania umowy traktowane będą jako zbędne i zostaną usunięte bez prawa żądania zwrotu.

 

 

 

 

Data 15-11-2016

Szanowni Lokatorzy

 

 

  Zwracamy uwagę na prawidłowe ustawienie regulatorów ogrzewania w okresie Waszej nieobecności w lokalu. Regulatory w czasie Waszej nieobecności powinny być lekko skręcone (np. na 2) ale nie do zera!

  Szczególnie należy zwrócić na to uwagę przy dłuższych wyjazdach, gdy temperatury zewnętrzne mogą się skokowo obniżyć np. w nocy.

  Zupełne zakręcenie regulatorów grzejników, może spowodować zawilgocenie lokalu a w sytuacji zupełnego zakręcenia, może powstać zagrzybienie ścian i konieczny będzie remont na Wasz koszt.

  Aby zapobiec takiej sytuacji przypominamy o pozostawieniu regulatorów na czas Waszej nieobecności w pozycji nr 2 zapewniając lekki dopływ ciepła i utrzymania w lokalu temperatury 12-13 °.

 

Data 04-11-2016

 

SZANOWNI PAŃSTWO!

Zainteresowani Najemcy mogą bezpłatnie pobrać do wynajmowanego lokalu (na czas trwania umowy) dotatkowy sprzęt:

1. Mały telewizor;

2. DVD, filmy na DVD;

3.Radioodbiornik przenośny;

4. Lampy stojące;

5. Lampki nocne, różne wzory;

6. Dodatkowe krzesła;

7 Fotele biurowe;

8. Szafkę na buty;

9. Lustro wiszące;

10. Wieszaki na ubrania;

11. Wieszaki do szafy plastikowe i aluminiowe;

12. Dywaniki sypialniane;

13. Naczynia kuchenne;

14. Talerze, łyżki, kubki itp;

15.Czajnik bezprzewodowy;

16. Wentylator;

17. Klimatyzator przenośny;

18.Koce, poduszki ozdobne;

19. Pościel- komplet;

20. Doniczki, kwiaty naturalne;

21.Obrazki do zawieszenia na ścianę;

22. Drobne ozdoby do mieszkania;

23. Jonizatory powietrza;

24. Filtry powietrza wraz z jonizatorami.

 

Data 21-10-2016

 

                                                                           ABONAMENT RTV

 

   Przypominamy o Ustawie z dn 21.05.2005 r i Dz. U. Z 2014 r poz.1204 dotyczącej obowiązku rejestrowania i wnoszenia opłaty za odbiorniki radiofoniczne i telewizyjne.

 

   Powyższa ustawa nakłada obowiązek samodzielnej rejestracji w/w urządzeń np. na stronie:

rtv.poczta-polska.pl

 

   Potencjalna kontrola sprawdza czy posiadany odbiornik umożliwia odbiór programów TV lub radiowych. Kontroli zazwyczaj dokonywana jest poprzez włączenie odbiornika. Jeśli posiadane urządzenie nie służy odbiorowi w/w programów powinno być zabezpieczone w taki sposób aby nie było możliwości łatwego uruchomienia urządzenia i stwierdzenia, że na urządzeniu można odbierać program.

Osoby zainteresowane zdeponowaniem w naszym magazynie urządzeń nie wykorzystywanych do odbioru prosimy o zgłaszanie się do biura zarządcy nieruchomości.

iCMS