PODPISANIE UMOWY NASTĘPUJE BEZPOŚREDNIO Z WŁAŚCICIELEM.

Konsorcjum Mieszkaniowe EURO-HOUSE to firma specjalizująca się w budowie i wynajmie lokali.

Prowadzimy wynajem biur, małych pokoi gościnnych tzw kawalerek i dużych pokoi gościnnych tzw apartamentów w Opolu. Ofertę umeblowania dostosowujemy do życzeń klienta. Obsługujemy klientów  w języku: polskim, angielskim, włoskim i rosyjskim.

Nasza aktualna oferta dotyczy lokali w Opolu na ul. Konsularnej 1 w obiekcie o dużej randze historycznej oraz na ul. Sandomierskiej 4 w pobliżu nowego Tesco.

EURO - HOUSE  jest tylko  administratorem  lokali. 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu biura i pokoje gościnne do wynajęcia, znajdujące się w dwóch miejscach:

Nasze lokale znajdują się w całkowicie odrestaurowanych (w latach 2007-2010r, wnętrze i elewacja zewnętrzna) kamienicach. Dzięki rekonstrukcji powstały wygodne i nowoczesne biura i pokoje gościnne, które będą odpowiadać wszystkim Państwa potrzebom. Budynki  w całości są zarządzane przez naszą firmę.

 

Doskonała lokalizacja:

Kamienica ul. Konsularna 1, Opole

Kamienica na ul Konsularnej w Opolu to budynek, w którym w okresie międzywojennym (1931-1939) znajdował się Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej.

Po kompletnej renowacji, budynek jest w doskonałym stanie.Stanowi jakby osiedle, ma wydzielony parking, dozór dzienny i zewnętrzną ochronę na wezwanie, a co najważniejsze cały budynek jest pod naszym nadzorem (czystość wokół budynku i na klatce, bieżące naprawy i nadzór). Zawiera wszystkie potrzebne media, w tym również linie telefoniczne i internetowe (Netia,Orange, UPC).
W budynku umieszczony dozór elektroniczny (parking, wejście i holl główny) oraz alarm dla wybranych lokali.

 

  Doskonała lokalizacja pozwala na natychmiastowy dostęp do urzędów, banków bez ulicznych korków. Co więcej również pieszy dostęp do biznesowego i restauracyjnego serca miasta zajmuje kilka minut. Bliski dostęp do najlepszych restauracji, pubów i sklepów dodatkowo zwiększa atrakcyjność lokali w tym budynku. Do miejskiego parku na wyspie BOLKO jest kilka minut spacerem.

  Z jednej strony cicha i zazieleniona część śródmieścia, z drugiej ścisłe centrum administracyjne, biznesowe i rozrywkowe miasta i wszędzie dotrzeć można nawet spacerem. To  naprawdę wyjątkowa oferta.

 

Kamienica ul. Sandomierska 4, Opole

Nieruchomość Sandomierska 4 jest położona niedaleko centrum miasta (2,5 km), 200 m do Tesco, 100 m do banku, 300 m do przystanku.

Budynek jest nowo wyremontowany, wybudowany w systemie tradycyjnym, murowany ze stropami żelbetonowymi, ocieplony.

Przestronne lokale, duże okna, słonecznie, starannie zaprojektowane nowe łazienki.

Korytarz duży, jasny, schody szerokie i wygodne, możliwosć korzystania z piwnicy, rampa dla niepełnosprawnych.

Dla każdego lokalu mieszkalnego przewidziane jest wydzielone miejsce parkingowe. Parkingi są utwardzone.

Przed budynkiem jest istniejąca od kilku lat zieleń (trawnik, krzewy i stare drzewa). Teren jest ogrodzony, brama wejściowa, rampa podjazdowa dla niepełnosprawnych, parking i szlaban.
Ulica Sandomierska jest kompletnie odremontowana (w całości nowa nawierzchnia).

 

Przed budynkiem istniejace drzewa i zieleń.

 Ceny

Podane ceny dla lokali biurowych są zawsze podawane w kwotach netto.

Lokale gościnne są zawsze w cenach brutto.